Kursi roda entheng nganggo rodha mburi 12''#JL8630LAJ-12
Katrangan
» Kursi roda entheng kanthi bobot kurang saka 30 lbs.
» Rangka aluminium awet kanthi lapisan anodized
» Roda padat 6”
» RODA Mburi PNEUMATIK 12"
» Pencet kanggo ngunci rem rodha
» Gagang sing bisa dicopot
» sandaran tangan sing bisa dicopot
» alas kaki sing bisa dilipat
Nglayani
Profil Perusahaan
Produk berkualitas
DIDEGAKÉ ING TAHUN 1993. LUASÉ 1500 METER PERSEGI
NGEKSPOR ING LUWIH SAKA 100 NEGARA 3 LOKAKARYA
Luwih saka 200 karyawan, kalebu 20 manajer lan 30 teknisi
Tim
Tingkat kepuasan pelanggan luwih saka 98%
Inovasi lan perbaikan sing terus-terusan
Nggoleki kaunggulan Nggawe nilai kanggo pelanggan
Nggawe produk sing regane dhuwur kanggo saben pelanggan
Berpengalaman
Luwih saka sepuluh taun pengalaman ing industri aluminium
Nglayani luwih saka 200 perusahaan D
Spesifikasi
Nomer Barang #JL8630LAJ-12
Ambane Dibukak 61cm
Jembar Lipet 28cm
Jembar Kursi 46cm
Ambane Kursi 36cm
Dhuwur Kursi 45,5cm
Dhuwur Sandaran 46cm
Dhuwur sakabèhé 91cm
Diameter Rodha Mburi 12"
Diameter Castor Ngarep 6"